Follow me Total views: 10580 (This month: 5018) Created 28-10-2021 (Modified: 08-12-2021)

Leah

100% verified photos!
All photos are genuine - approved and confirmed by staff.
EthnicityMixed
NationalityRussian
GenderFemale
Age24
Height175 cm (5'9" ft)
Weight58 kg (127.87 lb)
HairBrown
EyesBrown
TitsB
Tits typeNatural breasts
Pubic hairShaved completely
SmokingI smoke sometimes
DrinkingParty
TattoosNo
PiercingsNo
Language: Russian  Russian Russian Russian Russian Russian
  English English English English English
    Turkish  Turkish
Incall    Incall: Hotel Room
Outcall    Outcall: Hotel & Home Visits
Sexual Orientation: Bisexual 
Meeting with: Available for men  Available for men    Available for women  Available for women   
Available for couples  Available for couples    Available for gays  Available for gays    2+  2+   

About me

Merhaba)
Im easy, friendly and very funny person)
I love to meet new people in my life and get new experience) 
Im in a centre of city my place is always clean, safe and cozy for you)
I respect every desire of yours except violence.
Be wild, have fun)
We can became a very good friends)

Working Hours

Tuesday: 15:00 - 04:00
Wednesday: 16:00 - 04:00
Thursday: 16:00 - 05:00
Friday: 16:00 - 05:00
Saturday: 16:00 - 05:00
Sunday: 16:00 - 05:00
Contact Info
Base country:Turkey 
Base city:Ankara 
Phone:+79919469198 (SMS & Calls) 
WhatsApp:+79919469198 
Instructions:SMS & Calls 
Email:Contact Me 
Private message:Send PM 

Write review View Leah Reviews
 • floren 07-12-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  06-12-2021 1 hour Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  Yes, spits it out
  Brutal
  No
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  Real picture
  Öncelikle sitede çok fazla kızla görüşmüşlüğüm olmasa da bu bozkır ortamında edinebildiğimiz üçbeş deneyimimden yola çıkarak Leah şu ana kadar görüştüğüm abartısız en en iyi kızdı. Beyaz tenli, uzun boylu zarif ve kıvrımlı bir vücuda sahip, her şeyi doğal, tam bir sade güzellik. Odaya girer girmez çok eğlenceli karşılıyor, spor yaptığımı fark edince bir anda yere yatıp şınav çekmeye başlaması falan ahahah şimdi yazarken bile koptum, içi içine sığmıyor kızın. Sibirya'nın bağrından kopup gelse de(tabi ataları oradan yoksa kendisi moskof kızı, büyük şehir kızı kendi deyimiyle) diğer slav kızlardaki soğukluğun/kasıntılığın esamesi yok, aşırı samimi, ingilizcesi de çok akıcı. Zaten ilk dakikadan tatlılığıyla, hoş sohbet skill'leriyle modumu yükseltti.

  Hızlı bir duş alıp odaya geçtim hemen baktım perdeleri örterken eliyle dürbün işareti yapıp 'garip adamlar var belli olmaz şimdi' gibisinden bir şey dedi(olum oteli mi izliyonuz lan) orada da kahkahayı bastım tabi ben. Perdeler de örtülünce çok hoş loş bir ortam, Leah ve ben.. Yatağa uzandı boynundan başlayıp tüm vücudunu öpmeye başladım akabinde güzel bir bj'ye başladı sibiryalı yavrumuz, tabi ben dayananam kusura bakmayın 'onun kokusu buraya gelir de ben yiyemezsem var ya' diyerek tuttum getirdim bal kutusunu ben de onu yemeye başladım. Eveet kondomu geçirip faaliyete geçeceğiz artık. Benim film de hep burada kopar genelde işte, çünkü dalga büyük malum kızları da üstelememem hiç onlarlık bir durum yok, aslında 'sibiryalı ay parçamıza' gelirken fazla bir beklentim de yoktu bu konuda ama Leah tüm oyunları bozmasın mı? Aman aman. Başta yavaş yavaş bir penetrasyon yaşadıktan sonra(ki kızımızın kutusu da dar ve elinden geleni yapması beni on kat mest ettirdi kendisine) ben bu kızla limitleri açabileceğimi düşünüp tempoyu arttıra arttıra devam ettirmem Leah'ın tatlı tatlı inlemesi yani benim için mükemmel bir deneyim oldu. Velhasıl diğer konuları da arkadaşlar belirtmiş zaten o yüzden laf kalabalığı yapmak istemem. Kendisini fiziksel, faaliyetsel, kişiliksel artık her türlü beğendim.

  Burada olduğu sürece kendisini ziyaret etmeyi düşünüyorum, arada ajans majans da yok yani mis. Sırf sohbeti, enerjisi ve diğer esc.kızlar hakkında yaptığı gıybeti için bile giderim yani. Ayrıca kendisine extra vermediğim için de pişmanım cidden aslında aklımdaydı sohbetten falan unuttum sonra herhalde neyse bir dahaki sefere artık.

  Otel konusuna gelirsek girişteki işleri pek sevmediğimi belirtiyim yani parasında bilgilerimin alınmasında falan değilim umrumda da olmaz da orda beklemek falan biraz nedense o işte hoş gelmiyor, kartlı asansör bilmem ne. Neyse pek de önemli değil. Otel herkesin bildiği gibi işte sorunsuz işliyor.

  --------
  Leah...
  Pure simple beauty from Siberia, a tall graceful and curvy body and all natural. To be honest I don't have 'too much' experience with the girls on this site, but out of the few I've had, Leah was the besttt. She is hot, cute, very good in bed, good personality, good conversation skills, energetic and fun. I mean she has everything in balance. She performs all the services she specified as best she can. Thank you Leah, I'll see you again.

  There is one more thing to mention: 'She is not like other girls, she is big city girl not village girl'. (Don't take it seriously it's just a joke between us lol)

  --------
  I give these lyrics to everyone who reads this comment, may success always be with you guys...
  "Gratitude is my destination
  My destiny is perfectly aligned with this location
  I am the map, so I travel back in time
  I have everything I want cause my imagination is mine"
 • Pegasusmam 05-12-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  05-12-2021 1 hour Istanbul
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  Yes
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  Real picture
  Bu bir zor beğenenlerin, engelli haline rağmen takımdan ayrı düz koşu hikayesidr...
  Anlatılmasa olmazıdı...

  Magnificent Seven filmini bilen bilir...
  Yedi bela Hüsnü'yü ise hepimiz biliriz...
  Vay Arkadaş robinson başıma bir Leah podyumu göreyim dedim. Meğer Şampiyon Compiler ile makastaymışım.
  Neyse devir teslimde de vardır bir keramet...

  Safkan bir Buryat kendisi, tekrarlı sorular usanma yaratmış. Aracısız iletişmek gibisi yokmuş... Eyaletlerin en vahşisine pasaport ve vize harcı mukabili giriş müsait. Şartname temize çekildiği için. Compi tertemiz çerçeveye almış Merkez Hali kabzımalı yada Et kombinası karkas tüccarı olmanın alemi yok!!!

  En sevdiğimiz çay bardağındaki kavislere sahip bir doru kısrak bu Leah. Adamın ifleahını kesmeye birerbir. Boy pos fevkalade. Öpüşme dilli chedarlı; füzeler diri, nipeller düğme! Çubuğu harika üflüyo. Sondaj gırtlak derinliğinde optimal. Testilere ilgi, ihtimam hoş. Reverse cowgirl koltukta, doggy ayakta şu bu derken preveze boom...
  Son zamanlarda karşılaştığım en iyi ingilizce konuşanlardan. Gıybetin dibine de vurduk desem yeridir. Entelektüel bir Ekonomist olmasının bunda payı büyük. Hazzettiğim bir faktörde böylesine tümleşik keyif çemberini tamamlamaktır. Leah 360 derece keyfe banmama vesile oldu...

  Dinlenme molasının akabinde ısı hafiften yüksele koyarken; A+ enerji seviyesinde ılık, ağır ancak şahane bir zevk sürüşünü de eda ettik. Yıkanıp yunuş, uzun biçimli parmaklarla masajlanış çok datluydu... Eti cinn sahiden yok, ama Leah ile hiç 1 sıkıntı da yok!

  Az birazda ingiLAŞça:

  "I don't know why, I just know I do, I just can't explain, In this language that I use:
  Something leaves me speechless; Each time that you approach; Each time you glide right through me! As if I was a ghost! If I only could tell you, If you only would listen! I've got a line or two to use on you; I've got a romance we could christen...And there's a word in Spanish I don't understand; But I heard it in a film one time spoken by the leading man! He said it with devotion, he sounded so sincere. And the words he spoke in Spanish brought the female lead to tears: A word in Spanish"
  Anatolian steppe salutes Siberian filly.
  She's adorable and rare.
  A full spectrum courtesan (and an elegant companion)...
  Bear in my What You Get Is What You See (WYGIWYS); be gentle, be noble, be honest, be generous...
  Leah is an high quality mare who'd response you magnificently!!!love
 • Compiler 05-12-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  04-12-2021 60 Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  Yes
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  Real picture
  Leah in profilini birkaç gündür görüyordum. Manken ölçülerinde ve beyaz tenli olması ilgimi çekti.
  Kızımız Sibirya'dan Cengizhan'ın diyarından gelmiş. Aklınıza gelen bazı soruları sorup ta gereksiz rahatsızlık vermeyin.

  Direkt kendisi ile yazışıyorsunuz. (Bazı ilanlar indep gibi görünse de ajans ilanı olabiliyor, numaraları kaydedin ve araştırın daima)
  Mekan girişi, bi mavi bi sarı kağıt ile rahat ve güvenli bir şekilde açılıyor.

  Leah ile ilgili konuları 2.kısımda anlatacağım fakat burada bir kaç noktaya değinmek isterim.
  - Kızın ücreti başkent şartlarında uygun olmasına rağmen, mobbing yapan ve saçma sapan teklifler yapan bazı kişiler olmuş. Gösterdi bana, 2h için 1k fiyat teklif etmek nedir arkadaşlar??? (Kızımız biraz duygusal olabiliyor, bazı şeyler konuşursa kişiselleştirmeyin.)

  - Bu saçma teklifler yüzünden kızlar burayı pek tercih etmiyor. Keyfine mi yazıyorsunuz gerçekten pazarlık yaptığınızı mı sanıyorsunuz! Ortam, dolar felan hepimiz müzdaribiz ama herşeyin de bir oluru olacağı var.

  - Ben yaptığım görüşmelerde kızları para karşılığı vakitlerini aldığım birer nesne olarak görmem. Tanıdığım dostlar da aynı şekildedir. Sergilediğimiz davranışlarla diğer kişilerden farklı davrandığımızı söylerler ve daha içten sevişirler, daha sıcak davranırlar. Güzel güzel orgazm olurlar, olmamızı sağlarlar. Bunun için ses dinlemem. Hatun kişisinin kasıkları sıkışından nefes alış verişine, gözüne, akıttığı sıvıya kadar tonlarca noktaya dikkat ederim. Ha olup olmaları önemli değil, vazifem de değil ama öyle olunca sonrasında çok ekmeğini yediğimi de söyleyim :)

  - Böyle olan her bir arkadaşça görüşmemi de tek tek post it yapmam, gerek yok bazı şeyler özelimdir. Kız uzun bir aradan sonra gelmiş ise yeniden görüşmüş isem hatırlatma yazısında bulunup duyurmak isterim.

  - Nasıl davranırsanız öyle davranılmayı hak edersiniz.
  - - - - - - - - - -

  Neyse, Leah için diyeceklerim:
  Beli çok ince ve doggy görünümü çok güzel. O an beli kavramak ayrı bir güzeldi. Cowgirl sırasında bile o bele sarılmak ayrı bir tatlıydı. Görüşmeye giderken yanınızda ekstra harçlık ile gitmenizi tavsiye ederim.

  1.75 boy var, manken ölçülerinde vücudu var. Göğüsler orjinal, sakın plastik takma dedim. BJ konusunda verimli. Bazen DT denemeleri de yaptı. Fakat BALL LICK konusunda aşırı istekli ve hünerli. İlk 3 e girer bu konuda. Duo arkadaşı varsa Double bj için en uygun kızlardan biri.
  Dudaktan da güzel öpüşüyor ayrıca. Tabi ki bu tür hizmetlerden max seviyede yararlanmak için, gerekli temizlik ve hassasiyeti gösterelim. Kızımız genel itibariyle temiz ve titiz.

  İngilizcesi çok iyi. Konuşmaya aç kalmış yavrucak. Fotoları gerçek.

  A+ hizmetini duruma ve şartlara göre (ekstra olarak) sunmaktadır. Ben kullandım. İyiydi. Ama nazik bir başlangıç yapmakta fayda var. Karşıdakinin köle değil, önce insan oluğunu hatırımıza getirirsek, bundan kendimiz daha çok fayda sağlamış oluruz.

  Beraber duş, masaj hizmetleri de bulunmakta. Eti cinn yok sadece.

 • Tayfun 01-12-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  28-11-2021 60 Istanbul
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  Real picture
  Otele giriş kolay oldu. Odası temiz. İngilizcesi güzel. Epey fit bir kızımız. Tecrübeli, istekli, zevk alıyor, konuşkan. Tekrar gider miyim? Evet gene giderim.