Folge mir Gesamtansichten: 53509 (Dieses Monat: 960) Erstellt 15-09-2022 (Verändert: 14-02-2024)

LILU

AbstammungEuropäische (Weiß)
NationalitätSlowakisch
GeschlechtWeiblich
Alter24
Höhe169 cm (5'7" ft)
Gewicht57 kg (125.66 lb)
HaarfarbeBlonde
AugenGrau
KörbchengrößeB
TittentypNatürliche Brüste
SchamhaarKomplett rasiert
RauchenIch rauche nicht
TrinkenParty
TattoosNein
PiercingsNein
Sprach: Englisch  English English English English
  Chinesisch Chinese Chinese Chinese
    Russisch  Russian Russian Russian Russian Russian
In–call    In–call: Privates Haus / Wohnung
Auswärts    Auswärts: Hotelbesuche nur
Sexuelle Orientierung : Heterosexuell 
Treffen mit: Verfügbar für Männer  Verfügbar für Männer   

Über mich

A gorgeous girl with a spectacular appearance will keep a wealthy gentleman company ! I have a clean, young, well-groomed body, natural incredibly beautiful breasts of my own. I always smell of a delicate delicious aroma, and my exquisite clothes, underwear and shoes from leading brands will not leave you indifferent. A guest in your city !
Always glad to meet new people !
The photos are mine !! For the first time on the site and in your city !!!!
Without silicone, inflated lips and hair extensions.
I am always in a good mood and meet with pleasure! I can invite a beautiful girlfriend for a meeting, let's play in an adult way.. All your fantasies will become reality)Arbeitszeiten

24/7

Preise

ZeitIn–callAuswärts
1 Stunde5000 CNY5000 CNY
Auswärts + Taxi
Kontakte
Ausgangsstadt:China  
Ausgangsstadt:Shanghai  
Telefon:+79287510359 (Only Apps (WhatsApp, Telegram, etc)) 
WhatsApp:+79287510359 
Anleitung:Only Apps (WhatsApp, Telegram, etc) 
E-Mail :Kontakt 
Private Nachricht:PN senden 

Schreibe eine Bewertung Ansehen LILU Bewertungen
 • HasanAlmazBasanAlir 13-11-2022
  TreffdatumDauerStadtAussehenDienstMitteilung
  17-10-2022 1 hour Ankara
  : 9.0
  : 9.0
  : 10.0
  Kuss
  Blowjob
  CUM
  Sex
  Anal
  Brüste
  Extraball
  Foto
  Mit Zunge
  Ohne Kondom
  Nein
  Durchschnitt
  Nein
  Don't know
  Mehrere Male erlaubt
  10% verändert mit Photoshop
  İyiden iyiye inceleme yazmayı soğmuştum bir de son 5-6 incelememin silinmesin benim daha da sinir etti ama siz dostlara fikir vermek için yaklaşık 1 ay önce gittiğim Lilu tecrübemi aktarmak istedim.

  Daha önce dostu ve duo su Alexa yı kütletmiştim, şimdi de bu sarışın slim+ güzelimizi görünce. "içerisi müsait mi" deyip girelim dedik.

  Görünüş:

  170 cm boylarında sarışın, yüzü Meryem Uzerli yi andıran, düzgün bir fiziğe sahip, C size sanki yapılı (karar veremedim) memelere sahip ortalama kalçaları olan yumuşak ve pürüzsüz tenli güler yüzlü orta+ bir kızımız kendisi.

  Servis:

  Benim hijyen takıntım yüzünden olacak ki için karışıklı duş olmazsa olmaz. Rica üzerine beraber duşa yapması ve duştaki yaramazlıkları bugün yüzümüzün güleceği anlamına geldiğinin en büyük göstergesiydi. Duş faslından sonra orta-üst klasmanda köklemeli hatta ağızına ne kadar alabildiğini gösteren aslında ona göre büyük olduğu için ne kadarını alamadığını göstererek ağzındayken ölçüm yapması kızın ne kadar eğlenceli bir servisi olduğunu rahatlıkla anlamanıza yarayacak ip uçları dostlar. Pozisyon huysuzluğu yok ama cowgirl ve doggy de pek rahat değildi ama kesinlikle bitirelim benim canım yanıyor gibi huysuzluklar yapmadı. Her pozisyonda gayet uyumlu uyumlu eğlendik. (bugün ki sözcüğümüz eğlendik galiba, kaç kere yazdım la öyle) Postalar arasında kesinlik yabancıya dönüşmüyor hala tensel temasın devam etmesi de güzel bir ayrıntı gfe havasını iyiden iyiye hissettiriyor.

  İletişim:

  Eğlenceli (bak yine), konuşkan, yeterli ingilizcesi olan, olması gerektiği kadar size ve zamanınıza saygılı bir kız. Ben sıkıntı yaşamadım...

 • CABER 20-10-2022
  TreffdatumDauerStadtAussehenDienstMitteilung
  19-10-2022 30 Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kuss
  Blowjob
  CUM
  Sex
  Anal
  Brüste
  Extraball
  Foto
  Mit Zunge
  Ohne Kondom
  Nein
  Aktiv
  Nein
  Natürliche Brüste
  Nur eine erlaubt
  Reales Bild
  Önce isim. Lilu maltaca Lily olması lazım. Zambak. Teyit ettik.
  Dün öğlen iki escorta yazdım. Ajansla kısa zamanda cevap verdi. 19:00 anlaştık.ikinci İndependet kız Lilu ben yolda iken cevap yazmış 'Ah yine yeşillendi fındık kızlarının kaldığı oteele varınca okudum.
  Otele bir saat önceden varmıştır.
  Ajan odadan ve kapı numarası önünden kızın fotoğrafını atacaktı atmadı ve müsait olmadığını yazdı. Birazz yazmıştık ama hakkınızda yorum yazacağım deyince yumuşadı ve 21:00 serbest olacak dedi. Verdiği sözü hatırlattım. Üç kzı olan ajans Anel kız ile çalışıyor.
  Gelelim beni dün akşam mutlu eden Lilu'ya. : mesajlara biraz geç bakıyor. Sanırım yoğunluktan dolayı. Bekleme salonuna 18:00 geldim, cevap yazdın ajansla işi bitirdim, ama Liluyu bekliyorum. Arada aynı otelde kalan bir kıza daha sarktı, Lilu da cevap vermeyecek diye. Nihayet Lilu'dan cevap geldi otelde olduğumu yazdım.
  21:00 de müsait olacağını yazdı. Saati gelip, geçerken ben ona tekrar yazdım. Oda numarasını verdi, ne tesadüf 20 gün önce gittiğim başka bir kızın aynı odası. Ekstrayı ödedim resepsiyonda. Ekstra giriş 20 gün önce 200 idi, dün 300 olmuş. Neyse bunları yaparken 3.kızdan mesaj filan ben 21:15 gibi Lülo nun kanısındayım, çaldım ve girdim.
  Karşımda dünyalar güzeli bir kız. Resimlerin üstünde gazının güzel Tanışma faslından sonra ücret bile istemedi, sarıldı öpüştü. Çok candan. Ben parasını hatırlattım eline 15 tane yüzlük ve işin sonunda da 1 yüzlük daha verdim ilaveten. . 30 dakika boyunca sevişme ve aktif seksi beni mutlu etti. Her istediğimi yaptı. Dirth Talk öğrettim. Don't Cry me Arjantin yerine olumludur söyletti. Ağlam seansları gülne krizleri yaptırdım. İş devam ederken xGençler bilmez Eva Perron'un şarkısı. Olgun bir felaket olduğum için eskilere gittim. Erken açan zambaklar gibi, resimde de var aşık ama biraz utangaç Lilu. Zaman merhum yok, ben sormasa sohbet banyoda ve giyinirken. Müşterisini beklesin varsın ,dedi iki hafta daha burada imiş. Ben doyamadım, bir davasına belki doyarım 15 gün sonra Kasım'ın başında bekle beni zambak çiçeğim. Yırum yazılan 2o17 dahi çok Lilu var, aynısı mı bilmiyor. Kaç senedir gelip gittiğini sormadım bu metni yazarken listede gördüm. 20 gün önce aynı odada yaşadığım kabustan uyandım ve mutlu bir sonla odadan ayrıldım. Göçmen kuşlar dönüş için söz verirler, Kanatlı uygarlıkların. Geri gideceğim, bu sefer o gidece ve biz bu günlerimizde bekar hayatlarımızı sıcak melekleri hayatımızı şenlendirecekler. Bağımlılık bile yapıyor.
 • Pussystrecher 14-10-2022
  TreffdatumDauerStadtAussehenDienstMitteilung
  14-10-2022 60 Ankara
  : 10.0
  : 9.0
  : 10.0
  Kuss
  Blowjob
  CUM
  Sex
  Anal
  Brüste
  Extraball
  Foto
  Mit Zunge
  Ohne Kondom
  Ja, sie spuckt es aus
  Aktiv
  Nein
  Natürliche Brüste
  Unbekannt
  Reales Bild
  Bugünün ilk randevusuydu. Şu anda Green Hotel’de kalan en genç ve güzel kız olabilir. Hakikaten çok güzel, özellikle gözleri çok etkileyici. Vücudu bembeyaz, genç ve diri. Sohbet ederken bakmaya doyamadım ki sohbeti de çok güzel. Yatakta da vahşi bir kısrak gibi. Kesinlikle tekrar göreceğim, aklı olan kaçırmaz.
 • ahlaksizcocuk 12-10-2022
  TreffdatumDauerStadtAussehenDienstMitteilung
  12-10-2022 1 hour Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kuss
  Blowjob
  CUM
  Sex
  Anal
  Brüste
  Extraball
  Foto
  Mit Zunge
  Ohne Kondom
  Nein
  Aktiv
  Nein
  Natürliche Brüste
  Mehrere Male erlaubt
  Reales Bild
  After a recommendation from a friend I deciced to visit this beautiful woman. It was totally worth it. She was super nice as a host and during sex. I left her room with a huge smile