Total vizionari: 9280 (Luna aceasta: 156) Creat 25-01-2021 (Modificat: 27-09-2021)

Amanda

Glamour Escorts
Escort girl from Grecia - Amanda, her sexy photos, read reviews and comments, information
Live Webcams Live Chat
EtnieEuropeana(alba)
NationalitateRusă
SexFeminin
Varsta21
Inaltime176 cm (5'9" ft)
Greutate59 kg (130.07 lb)
ParBlond
OchiAlbaştri
SaniB
Tip de saniSâni naturali
Par pubianRasa complet
FumezNu fumez
TatuajeDa
Piercing-uriNu
Limbă: Engleză  English English English English
  Rusa Russian Russian Russian Russian Russian
Incall    Incall: Cameră de Hotel
Deplasare    Deplasare: Vizite la hotel si la domiciliu
Orientare Sexuală: Heterosexual 
Intalnire cu: Disponibila pentru bărbați  Disponibila pentru bărbați   
Despre mine
EXTRA SERVICES WITH ADDITIONAL COST
 • Cum in face +20€
 • Cum in mouth +20€
 • Cum in mouth and swallow +50€
 • Anal riming ( Active ) +30€
 • Golden Shower (active) +50€
 • Lesbian show +30€
 • Couples +60€
 • Two men +130€


Tarife

TimpIncallDeplasare
30 minute100
1 oră140
1.5 oră210
2 oră280 280
3 oră420 420
12 oră1200 1200
Informatii contact
Orasul de bază:Atena 

Scrie recenzie View Amanda reviews
 • tzanakos 06-02-2021
  Data întâlniriiDurataOrasAparenteServiciiComunicare
  05-02-2021 1 ore Atena
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Sarut
  Sex Oral
  CIM
  Sex
  Anal
  Sâni
  Finalizare Extra
  Foto
  Frantuzesc
  Fara prezervativ
  Pe fata
  Activa
  Nu
  Sâni naturali
  Permis de mai multe ori
  Poza reala
  Ajo është e gjatë, pak me fytyrë të rrumbullakët por shumë provokuese
  Kishte veshur të brendshme dhe taka të bukura, diçka që e bënte të dukej edhe me sexy
  Eshte nje mjeshtre e vertet ne gojore
  Nuk i përdor duart fare, megjithëse në disa momente ndjeva pak dhëmbet e saj
  I pelqen te shikoj porno edhe ta riprodhoj ne realitet
  E ka pidhin te bukur te rruar me buzë jo të mëdha
  Ne katersh nuk me rinte mire dhe u mundova pak
  Me beri masazh midis dy hereve edhe heren e dyte e filloj me gojore edhe me te mire
  E vura nga larte edhe me hidhej mbi kar me mahni
  Pergjthesisht eshte profesioniste edhe ne fund me tha edhe faleminderit, me pret te vete prape.
  Ndoshta se shpejti...
 • tzarbos 01-02-2021
  Data întâlniriiDurataOrasAparenteServiciiComunicare
  01-02-2021 1 ore Atena
  : 8.0
  : 8.0
  : 9.0
  Sarut
  Sex Oral
  CIM
  Sex
  Anal
  Sâni
  Finalizare Extra
  Foto
  Frantuzesc
  Fara prezervativ
  Nu
  Activa
  Nu
  Sâni naturali
  Permis de mai multe ori
  Poza reala
  Η Αμάντα είναι ένας τσολιάς δυο μέτρα
  Ψηλή νταρντανομούνα με πονηρή φάτσα
  Αλλά εμφανισιακά για Ρωσίδα είναι ο απόλυτος μέσος όρος
  Όμορφη αλλά όχι wow
  Καλό κορμί αλλά όχι wow με μερικά παραπανίσια πιασίματα
  Είναι ακριβώς αυτό που βλέπεις στην σέλφι στο καθρέφτη ένα τσικ πιο άγρια
  Γιατί σαν κλασική Σλάβα δεν γελούσε ιδιαίτερα
  Στο σεξ καλή κοινώς έχυσα ευχάριστα χωρίς να πιέσω τον εαυτό μου
  Στα 4 δεν στήνεται σωστά κι αν δεν είσαι αρκετά ψηλός θα χρειαστείς σκάλα να την φτάσεις
  Πίπα αρκετά καλή αλλά αρνήθηκε πολύ ευγενικά το γλυψαρχίδι σχεδόν αφοπλιστικά
  Τύπου δεν μου αρέσει πάρα πολύ αν δεν σε πειράζει να μην το κάνω αλλά πάλι αν θες το κάνω
  Οπότε πήγα πάσο
  Ευχάριστη σαν παρέα στο σόσιαλ, έβαλε μουσικούλα στο κινητό της και χόρεψε αισθησιακά
  Έπαιξα 2 γύρους σε διάφορες στάσεις
  Αυτή που μου άρεσε αυτή από επάνω
  Σας ευχαριστώ που με διαβάσατε και καλή σας διασκέδαση