Follow me Total views: 25677 (This month: 839) Created 09-10-2021 (Modified: 02-12-2021)

DASHA

100% verified photos!
All photos are genuine - approved and confirmed by staff.
EthnicityEuropean (white)
NationalityLithuanian
GenderFemale
Age23
Height170 cm (5'7" ft)
Weight49 kg (108.03 lb)
HairBrown
EyesBrown
TitsC
Tits typeNatural breasts
Pubic hairShaved completely
SmokingI smoke sometimes
DrinkingSometimes
TattoosNo
PiercingsNo
Language: English  English English English English English
  Lithuanian Lithuanian Lithuanian Lithuanian Lithuanian Lithuanian
Incall    Incall: Hotel Room
Outcall    Outcall: Hotel & Home Visits
Meeting with: Available for men  Available for men    Available for women  Available for women   
Available for couples  Available for couples    2+  2+   

About me
Hi, my name is Dasha, I came to conquer Istanbul)) i like it to be dirty and wild and I loooove anal and can handle any big size with no limits! I speak FLUENT English so if you want to forget about all your pandemic problems, WRITE ME ON WATSAP! :) Whoever writes immediately on business to come - bunnies and sweethearts, I already love you in advance :)

Working Hours

24/7

Rates

TimeIncallOutcall
30 min800 TL
45 min1100 TL
1 hour1400 TL2000 TL
1.5 hour2000 TL3000 TL
2 hour3400 TL4000 TL
3 hour4500 TL5000 TL
6 hour7000 TL7800 TL
Overnight8000 TL9000 TL
Outcall + Taxi
Contact Info
Base country:Turkey 
Base city:Istanbul 
Base city zone:Asian side 
Phone:+905431363325 (No hidden numbers, SMS & Calls) 
WhatsApp:905431363325 
Viber:905431363325 
Telegram:+905431363325 
Instructions:SMS & Calls 
Email:Contact Me 
Private message:Send PM 

Write review View DASHA Reviews
 • Ahmed1488 21-11-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  14-11-2021 1 hour Istanbul
  : 9.0
  : 10.0
  : 9.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  In face
  Active
  No
  Natural breasts
  Only one allowed
  Real picture
  Çekici kahverengi gözlü Litvanyalı bir kadın, benim için bu egzotik ve yeni bir keşif.Güzel formlar, vücudun kıvrımları, vücudunu mükemmel bir şekilde kontrol ediyor ve ankette belirtilen hizmetler, tüm isteklerimi gereksiz kelimeler ve şüpheler olmadan yerine getirdi. Onunla görüşmem bir hafta önce olmasına rağmen o zamandan beri aklımdan çıkmayan çekici yüz. Çok iyi bir seçim, vakit geçirmek ve pişman olmamak istiyorsanız, kızın neyi sevdiği açık. o yapar.
 • bob biscuit 15-10-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  15-10-2021 45 min Istanbul
  : 8.5
  : 8.5
  : 9.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  In face
  Active
  No
  Silicone tits
  Don't know
  50% fixed in Photoshop
  Çıtı pıtı mini minnak bir hatun Dasha. Çok güler yüzlü, samimi ve davetkar. Mecidiyeköy'ki lordumun otelinin yeni gediklisi. Son dakika ısrarımızı kırmayan Sweet Candy ajansına ayrıca teşekkürler.

  Göğüsler silikon, iyi işçilik çıkarmamışlar. Kalçalar resimlerdeki kadar değil ama bir kadında olması gerektiği kadar da kıvrımlı. Vakit geç olduğundan uyuklayan resepsin recebinin yanından laylay lom geçip yukarı seğirttik. Ama koridorlarda kamera olduğundan, kapıdan girer girmez de mevzuya dalmadık. İti an çomağı hazırla zır telefon kız da panik, bilmiyor kumpası tabi. Dedi ki, sen aç telefonu ! Yav oda senin, ben zaten yoğum kiwink Cevap verdi, tionun recebi beni çağırıyormuş aşağı. Yahu zevk mi alıyorlar bundan anlamıyorum ki. Acemi olsak don torba toplayacaktık. İndik gereğini yaptık (200 TL +ID snapshot) hadi eyvallah, yolcu yolunda gerek.

  Hatun çok içten. BJ gambiti ile açılış yaptı. Dişsiz, ipeksi dokunuşları var. Topları inceden görebilir miyim dedi, bu kadar nezaketi de beklemiyordum. Demek sakınan müşteri de varno

  Cowgirl ile oyunu açtık. Doggy'de rok yapıp bacaklarını çapraza aldı. İlk defa gördüm. Genelde hatunlar, giriş çıkış rahat olsun diye bacakları iki yana yayarlar. Zaten kutu dar, niye böyle denedi bilemiyorum. Kendisi de böyle zevk alıyor demek. Kalçalar dalgalanamayacak kadar küçük olduğundan, hedefe misyonerden gidelim dedik. Kıvama gelince facial olur mu deyip şah çektim. Duraksamadan kabul etti, şahı devirdik mat ettik.

  Güzel maç oldu. ben sadece profildeki iddialı anal beyanı için gittim. Hakkını yemeyeyim, Dasha daha peşrevdeyken ben bu topa giremem dedi. Recep dallamasından sonra peşin verdiğim ücretten iadesini kibarca yaptı. Anal diye gittik sanal oldu. Meğer profilinde ne yazdığından haberi yokmuş. Dedim arada bi göz gezdir ablacım, duyan gelir, sapından fırlamış balta gibi biri çıkar karşına tatsızlık olur. Herkes benim gibi anlayışlı olmayabilir.

  Her daim hizmette iyi olan ajansa ısrarımızı kırmayıp verdikleri hizmet için eyvallah. Ama Dasha için profil bilgilerini bir daha gözden geçirin lütfen. Hatun iyi parça, böyle harcamayın.

  Dear Dasha I decided to be at right place for the right girl when you opened the door with your shining face and warm smile. Your sexy dress was great. I loved your beatiful lingeries. I felt I'm in a rose of gardens when I smell your delicate neck. You are using your mouth and tongue as a silk scarf. I am very happy with your bed and position performance. Please pay attention for your profile. I loooove anal and can handle any big size with no limits! is a very challenging and provokative announcement. Stay safe have great life. Sorry for the mess honey fellow
  Escort Answer:
  Good day, dear. Thank you for your feedback, it is very important for us that the client is always satisfied. We will take into account all your comments and make our service better. Dasha, a really amazing girl and she is really very kind and sweet, at the moment Dasha does a-level for an additional fee. If you want to come back again she will gladly do this service for you. Love Sweet Candy