Follow me Total views: 156953 (This month: 10046) Created 05-03-2020 (Modified: 28-11-2021)

SULE

100% verified photos!
All photos are genuine - approved and confirmed by staff.
EthnicityEuropean (white)
NationalityTurkish
GenderFemale
Age33
Height167 cm (5'6" ft)
Weight55 kg (121.25 lb)
HairBlond
EyesHazel
TitsC
Tits typeNatural breasts
Pubic hairShaved completely
SmokingI smoke sometimes
TattoosNo
PiercingsNo
Language: Turkish  Turkish Turkish Turkish Turkish Turkish
Incall    Incall: Hotel Room
Outcall    Outcall: Hotel Visits Only
Sexual Orientation: Heterosexual 
Meeting with: Available for men  Available for men   
I'm fetish/BDSM

About me

Benim Dünyama Hoş geldiniz!

İlginizi çektiğime sevindim Bütün gün bunu düşünüyordum. Görüşmemiz çok gecikti, sizce de öyle değil mi? Hakkımda biraz daha bilgi sahibi olmak için fazladan zaman ayırdığınız için teşekkür ederim. Bu giriş kısa olacak, ancak size gelecek hakkında bir fikir vereceğinden emin olabilirsiniz.

Hakkımda Biraz...

Profil sayfamı sonuna kadar okumaya devam edeceğinizden eminim çünkü bu, deneyimle ilgili size daha fazla ayrıntı sağlayacak; hayatım ve karakterim, sevdiğim ve sevmediğim bazı şeyler hakkında size doğru bir fikir verecektir. Kendinizi rahat ettirin ve okuma yolculuğunun tadını çıkarın! Yollarımızın kesişip kesişmediğine bakılmaksızın, zamanınızı ayırdığınız ve ilgi gösterdiğiniz için size teşekkür ederim.

İsmim Şule! Dürüst ve saygılı olmak benim için çok önemli. Yeni insanlarla tanışmayı seviyorum. Benim için kimya, kesin bir bilimden çok güzel bir sanattır ve her karşılaşmayı kendi küçük şaheserim olarak görmeye inanırım. İletişim kurmak ve açık fikirli olmak en büyük özelliklerim arasında ve bence başarılı bir karşılaşmanın anahtarı da bu. Sağlıklı bir yaşam tarzına çok önem veriyorum ve yaşam enerjimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

.

MASAJ

Rahatlayın, Canlanın ve Gençleşin

Bir kaçışa mı ihtiyacınız var? Rahatlatıcı bir masaj seansı mı arıyorsunuz? Seyahat etmekten yorulduysanız, toplantılarla dolu yoğun bir gün geçirdiyseniz ya da sadece gevşemek ve stresten biraz uzaklaşım rahatlamak mı istiyorsunuz, yorgun vücudunuzdaki tüm gerilimi ortadan kaldıracak sihirli ellerimde kaybolun. Varlığımın sizi rahatlatmasına ve dünya ile huzur içinde hissetmenize izin verin. Uzun zamandır yaşamadığınız en mutlu şeyi size hissettireceğim.

Profesyonel Masözüm. Anatomi, Vücut Hareketi ve Kültürünü oldukça iyi biliyorum ve bunu İsveç Masajı ile birleştiriyorum. Kendimi Masaj konusunda yıllarca geliştirdim ve uyguladım! Rahatlama ve dengeleme için Terapinin birçok olumlu etkisini en üst düzeye çıkarmak için eşsiz, bütünleşmiş bir masaj tarzı ile doğu ve batının Hibrit tekniğini sunmaktan heyecan duyuyorum. Terapötik masaj vuruşları ile seansımızı iyileştiriyorum.

Masaj sadece bir zevk anı değildir. Vücudunuz için yenilenme ve zihniniz için sıfırlama zamanıdır.

 

ÖZEL HİZMET

İnsanların tutkularını ve fikirlerini inanılmaz derecede heyecan verici buluyorum. Her hayaliniz ve fikriniz mümkün, sadece bana onlardan bahsedin! Benim anlaşmam sizi mutlu ve tatmin etmek!

Fetish, Role Play, Mistress, Seks Oyuncakları, İç Çamaşırı, Jartiyer, Kemer, Çorap, Kısa Elbise, Yüksek Topuklar vb.

 

HAKKIMDA BİRKAÇ AYRINTI

Covid19 bu önemli. Sağlığınızın iyi olduğundan emin olun. Sağlık her zaman önce gelir.
Bu yüzden Hijyene çok önem veriyorum.

Son derece kişiselleştirilmiş bir hizmet sunuyorum.

Profesyonel ve güvenilir:
Bir randevuyu nadiren iptal ederim, sadece acil bir durumum varsa.

Hevesli ve Enerjik: Mekanik bir tarzım yok. Misafirlerimi akıllıca seçiyorum ve bunu yapmaya gerçekten bayılıyorum. Her gün sınırlı sayıda misafir ile görüşüyorum.

Acele etmeyin: Benimle aceleye gelmeyeceksiniz rahatlamak ve deneyimin tadını çıkarmak için yeterli zaman ayırıyorum.

Tüm fotoğrafım gerçek ve güncel, hakkımdaki tüm bilgiler doğru.

 

HADİ SENDEN KONUŞALIM!


Ne istediğini biliyorsun ve onu elde etmek için çok çalışıyorsun. Zekisin, sıcakkanlı ve muhtemelen çok başarılısın, ama belki hala seni çağıran bir şey var... Eğlence, samimiyet, macera. Sorumluluk ve kısıtlamalardan arınmış, keşfedilmemiş arzular ve deneyimler.
Mutlak gizlilik ve mahremiyet, detaylara gösterilen özen ve ayrıcalıktan gelen rahatlığa değer veriyorsunuz. Entelektüel uyarmanın ödüllendirici olduğunu anlıyorsunuz; Bir araya geldiğimizde, birlikte zaman geçirmeye başladığımızda dikkatimin ve sevgimin odağı olacağınızı anlıyorsunuz. Vaktimizi nasıl harcayacağımıza, karar vermek ve maceramızın bir parçası olmak. Her şey Mümkün...

 

Başarılı bir randevunun sırrının kimya olduğuna inanıyorum ve bu yüzden kesinlikle güzel bir karşılaşma yaşayacağımızı inanıyorum. Seçiminize yardımcı olmak için tüm sorularınızı cevaplıyorum. Benimle sadece Whatsapp ile  iletişime geçiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler


 

Welcome to my world!
Glad to have your attention. I've been thinking about it all day. We have delayed our meeting for too long, don't you think? Thank you for taking the extra time to know a little more about me. This introduction will be short, but it is sure to give you an idea of the future.
A Little About Me ...
I'm sure you will continue to read my profile page to the end because this will give you more details about the experience. My life and character will give you an accurate idea of some things that I like and dislike. Make yourself comfortable and enjoy your reading journey! Regardless of whether our paths cross or not, thank you for your time and attention.
My name is Şule! It is very important to me to be honest and respectful. I love meeting new people. For me, chemistry is a fine art rather than an exact science, and I believe in seeing every encounter as my own little masterpiece. Communicating and having an open mind are among my greatest qualities and I think that's the key to a successful encounter. I attach great importance to a healthy lifestyle, and I want to share my life energy with you.

MASSAGE
Relax, Revitalize and Rejuvenate
Do you need an escape? Are you looking for a relaxing massage session? If you are tired of traveling, have had a busy day full of meetings, or just want to relax and get a little out of stress, get lost in my magic hands that will release all the tension from your tired body. Let my presence relax you and feel at peace with the world. I will make you feel the happiest thing that you haven't experienced in a long time.
I am a professional masseuse. I know Anatomy, Body Movement and Culture quite well and combine them with Swedish Massage. I have developed and applied myself in Massage for years! I am excited to present the East and West Hybrid techniques with a unique, integrated style of massage to maximize the many positive effects of therapy for relaxation and balancing. I heal our session with therapeutic massage strokes.
Massage is not just a moment of pleasure. It is time to regenerate for your body and reset for your mind.

SPECIAL SERVICE
I find people's passions and ideas incredibly exciting. Every dream and idea is possible, just tell me about them! My deal is to make you happy and satisfied!
Fetish, Role Play, Mistress, Sex Toys, Underwear, Garter, Belt, Stockings, Short Dress, High Heels etc.

A FEW DETAILS ABOUT ME
Covid19 is important. Make sure you are in good health. Health always comes first. That's why I attach great importance to hygiene. I offer a highly personalized service.
Professional and reliable: I rarely cancel an appointment, only if I have an emergency.
Enthusiastic and Energetic: I don't have a mechanical style. I choose my guests wisely and I really love doing this. I see a limited number of guests every day.
Take your time: You will not be rushed with me, I take enough time to relax and enjoy the experience.
All of my photos are real and up to date, and all information about me is correct.
Come on, let's talk to you!

You know what you want and work hard to get it. You're smart, friendly and probably very successful, but maybe there's still something calling you… Fun, sincerity, adventure. Undiscovered desires and experiences, free from responsibility and constraints.
You value absolute privacy and privacy, attention to detail, and comfort that comes from privilege. You understand that intellectual stimulation is rewarding; You realize that when we get together, when we start spending time together, you will be the focus of my attention and love. To decide how to spend our time and to be a part of our adventure. Everything is possible...

I believe chemistry is the key to a successful date, so I believe we will definitely have a nice encounter. I answer all your questions to help you choose. Please contact me only by Whatsapp.
Thank you for readingWorking Hours

Monday: 10:00 - 22:00
Tuesday: 10:00 - 22:00
Wednesday: 10:00 - 22:00
Thursday: 10:00 - 22:00
Friday: 10:00 - 22:00
Saturday: 10:00 - 22:00
Sunday: 10:00 - 20:30
Contact Info
Base country:Turkey 
Base city:Ankara 
Phone:+905468162814 (No hidden numbers, Whatsapp only) 
WhatsApp:+905468162814 
Telegram:+905468162814 
Instructions:Whatsapp only 
Email:Contact Me 
Private message:Send PM 

Write review View SULE Reviews
 • yatay4 22-11-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  16-03-2021 1 hour Ankara
  : 7.0
  : 6.0
  : 8.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  No
  Without condom
  Yes, spits it out
  Average
  No
  Don't know
  Only one allowed
  Real picture
  Şule hanımla epey bir süre önce görüşmüştük. Kırklı yaşlarda ve yanlış hatırlamıyorsam iki çocuk annesi bir hanımefendi. Yaşına göre bakımlı bir bayan. Sohbeti muhabbeti iyi, dakika hesabı da yapmıyor. Temizliğe önem veriyor.
  Masajdan iyi anlayan birisi olarak masajının orta kalitede olduğunu söyleyebilirim. Öyle büyük beklentilerle gitmemek lazım ancak şaşırtıcı bir biçimde elleri çok sıcak. Sanki tuğlada ısıtıp masaj yapıyormuş gibi bir his oluşturuyor ???? Masajdan sonra yan odaya geçiyorsunuz ve icraat başlıyor. İşin icraat kısmının da orta kalite olduğunu söyleyebilirim.
  Ben daha önce hiç mutlu sonla biten masaj olayına girmediğim için bir denemek istemiştim. Pişman olmadım ama ben daha slim-fit sevdiğim için bir seferlik bir deneyim olarak kaldı. Kendisiyle aramızda güzel bir diyalog oluşmuştu. Hatta profilindeki İngilizce kısımları da jest olarak ben çevirmiştim. Şule hanıma sevgiler.
 • erol 01-10-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  20-09-2021 60 Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  No
  Without condom
  No
  Average
  No
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  10% fixed in Photoshop
  Öncelikle Şule' den özür dilerim.
  Ancak Critic nickli arkadaşa cevap vermek farz oldu.

  Benim yazdığım yoruma istinaden demişki; 19.09.2021 tarihinde çok istememe rağmen Şule ile görüşemedim. Yani benim gitmediğimi veya amacımın başka olduğunu iddia ediyor.
  Evin, binanın 3. katında olduğunu, alt katta merdivenin altında çamaşır makinesi ve dolap olduğunu, hatta çamaşırlıkta hazır bir sürü havlu olduğunu da ben kafamdan uyduruyorum. Eve giriyorsunuz amerikan mutfak bir salon vs. vs. Daha fazla detay isteyen özelden mesaj atabilir.
  Abi anladık seviyorsunuz kadını. Ama istemediğiniz her yorum yapana da feyk vs. denmezki. Bak bakalım bir oraya ben ne zaman kayıt olmuşum siteye. Safariler CDC ler varken, görüşmeler hilton da shreton da yapılırken de ben buradaydım. Öyle herkese feyk meyk vs. Geçiniz anam babam. 2015 yılından beri bu siteyi kullanırım. Muhtemelen bunu okuyan çoğu kişiden önce.

  Bu yorumu okuyan arkadaşlar;
  Critic büyük oyunu bozdu. Biz, Şule sevmeyenler derneği kurduk. Ara ara gitmediğimiz halde yorum yapıyoruz. Zira en büyük eğlencemiz bu. Artık ifşa olduğumuza göre sahneden çekilebiliriz.

  Herkese bol muhabbetler dilerim.
  Escort Answer:
  Merhaba,öncelikle benim sayfam gazete köşesi değil bu durumdan çok rahatsız oluyorum her önüne gelen makale yazıyor. Beni sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız. Ben masaj yapıyorum bir yere gelmek için emek harcıyorum neden benimle uğraşıyorsunuz başka işiniz yok mu?
 • Critic 30-09-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  30-09-2021 60 Ankara
  : 9.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural breasts
  Only one allowed
  Real picture
  İyi Akşamlar Dostlar
  Sarı kanaryam 3. golü yiyince yayını kesip kafa dağıtmak, son dakika gelen yeni yüzlere, giden kızlara bakmak ve neler olup bittiğini öğrenmek için siteye giriş yaptım.
  Öncelikle site yüz değiştirmiş detaylı bir inceleme yapmadım ama ilk görüşte beğendim. Hayırlı olsun!
  Görüyorum ki sitede tek değişen şey sitenin görünümü.

  ... Şule iznine sığınarak bugünlük duvarını biraz kirletmeyi düşünüyorum şimdiden af ola...

  Daha öncesinde benim ve özellikle Compiler dostumun sahte yorumları, site de sadece okurken yazar durumuna geçen arkadaşları ayırt edebilmeniz ve bunlardan korunmanız adına fikir edinerek hem maddi anlamda hem de manevi anlamda zarar görmemeniz adına el kitapçığı niteliğinde, bir nevi site kullanım kılavuzu olarak da düşünebileceğiniz bilgiler paylaşıyoruz.

  Bu konu da Compiler dostumun emeği benden oldukça fazla kendisine buradan tekrar teşekkür ederim. Klavyene zeval gelmesin...

  Compiler dostumun dediği gibi burada kimsenin savunuculuğunu yapmıyoruz, ajans veya kızlardan hiçbir çıkarımız yok. Gaye modern dünyanın keşmekeşinden kurtulup, rahatlama ve arınma ihtiyacımızı gidermek.

  Şimdi paylaşacaklarım ise Şule’ye yapılan son yoruma istinaden ve denk geldiği için yazıyorum.

  18.09.2021 tarihinde Şule ile görüşmem oldu 19.09.2021 için de kendisi ile görüşmek istediğimi söylediğimde mümkün olmadığını o tarihte çalışmayacağını başka zaman tekrar görüşebileceğimizi tatlı bir dille söyledi.
  Bahsettiğim tarihlerde enerjimin yüksek olması, libidomun tavan yapması ile sitede görüşülecekler listemde ilk sırada olan bir başka bayan ile görüşme ayarladım. Profil sayfamı inceleyebilirsiniz.

  Sonuç olarak site de iyi okuyucu olup ta yazarlığa karar verip yorum yapan arkadaşlar sadece kızlara zarar vermiyorsunuz bizlerede zarar veriyorsunuz. Hepimiz aynı gemideyiz farkında mısınız?


  Anlayana Sivrisinek saz anlamayana davul zurna az. Varın siz anlayın!

  Hayat Paylaştıkça Güzel…


 • erol 28-09-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  19-09-2021 90 min Ankara
  : 7.5
  : 9.5
  : 9.5
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  No
  Without condom
  No
  Average
  No
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  10% fixed in Photoshop
  Herkese Merhabalar.

  Önceliğinizi belirleyip gitmenizde fayda var.
  Maksadınız masaj ve sonrasında da mutlu son ise beğenirsiniz.
  Ama hem iyi bir masaj olsun hem çok güzel bir sex olsun derseniz beğenmezsiniz.
  40 lı yaşlarda bir hanımefendi.
  İlgisi alakası çok iyi.
  Duş imkanı var.
  Çay kahve ikramı var.
  Şöyle hayal edin;
  Taylandlı ablaların yaptığı masaj kalitesinde ama mutlu sonlu.
  Escort Answer:
  Merhaba, bana geldiğinizi hiç hatırlamıyorum yaptığınız yorum çok seviyesi, rencide edici son olarakta benim kadar kafanıza 40 taş düşsün. ????
 • Critic 18-09-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  17-09-2021 60 min Ankara
  : 10.0
  : 10.0
  : 10.0
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  No
  Natural breasts
  Only one allowed
  Real picture
  ’’Tilkinin Dönüp Dolaşıp Geleceği Yer Kürkçü Dükkânıdır.’’

  Şule’nin duvarındaki ki ilk yorumum değil; umarım sonda olmaz.
  Amaç yorum yaparak hanemde ki yorum sayısını artırıp, görüntü ve bilgi kirliliği yaratmak değil.
  Amaç Şule ve görüşme sağladığım diğer kızlar hakkında yaşadığım deneyimlerimi paylaşarak sizlerin fikir edinmesini sağlamak.

  Bu sefer ki ziyaretime:
  İnsanın en iyi doktoru kesinlikle kendisidir' deyip kendi reçetemi kendim hazırladım.
  Tanı: Stres, çalışma şekline bağlı olarak gelişen vücut ve duruş problemleri...
  Tedavi: Bir uzmanın ellerinden Masaj...
  Söz konusu Masaj olduğunda ve zamanı geldiğinde adresim belli. Tahmin etmesi o kadar da zor değil!

  ‘’Masajın büyülü dünyasına girmeden önce ’’
  Samimi güler yüzlü sıcak bir karşılama.
  Açık büfe ikramlar.
  Karşılıklı güzel bir sohbet...

  Küçük bir tüyo:
  Masaj öncesi ve masaj sonrası duş alma imkânınız var. Değerlendirin derim size çünkü
  yol, su elektrik olarak size geri dönecek emin olabilirsiniz. Bu tüyom sadece Şule için değil misafiri
  olacağınız tüm bayanlar için geçerli olsun.

  Masaj:
  Neden Spa değil de... ŞULE dediğinizi duyar gibiyim. İzninizle açıklayayım;
  Öncelikle misafirlerine güvenli, sıcak ve rahat bir ortam sağlıyor.
  Sakinleştirici, Canlandırıcı ve Enerji verici bir masajı var.
  Sıcak elleri yorgun ve gergin kaslarınızı gevşetmeye yardımcı olacak kadar şahane!
  Masaj odasındaki Sihirli Birleşimi ise: Müzik ve Özenli dokunuşları.
  Şule bilgi birikimi ve uzmanlığı ile Masajın büyüsüne büyü katıyor diyebilirim.

  Masaj Sonrası:
  Bu yorumumda da masaj sonrasını yazmayı düşünmüyorum. Armut Piş Ağzıma Düş modundan çıkın her şey ayağınıza gelsin diye beklemeyin. Yok, öyle bir dünya Arkadaşlar!
  Neyse kıyamadım size yine iyisiniz bir küçük tüyoda burada vereyim ama daha fazlası yok.
  Masajın büyülü dünyasından çıkıp, kendinizi bitmesini hiç istemeyeceğiniz bir rüyanın içinde bulacaksınız.

  Hayat Paylaştıkça Güzel…