Vues totales: 8795 (Ce mois: 184) Créé 04-11-2020 (Modifié: 27-09-2021)

Viki

EthnicitéEuropéen(ne) (blanc(he))
NationalitéRusse
SexeFemelle
Âge28
Hauteur167 cm (5'6" ft)
Poids55 kg (121.25 lb)
CheveuxBlond
YeuxNoisette
SeinsB
Type de seinsSeins naturels
Poils pubiensRasé complètement
FumerJe ne fume pas
BoissonsNon
TatouagesNon
PiercingsNon
Langue: Anglais  English English English English
  Russe Russian Russian Russian Russian Russian
Incall (réception)    Outcall (sortie): Visites à l'hôtel et à domicile
Orientation sexuelle: Hétérosexuelle 
Rencontre avec: Disponible pour les hommes  Disponible pour les hommes   
A propos de moi
RATES        Outcall 

0.5hr         Not available !!!

1 Hr           150€   

1.5 Hr        230€

2 Hrs         300€ 

3 Hrs         450€

4 Hrs         600€                   Over night : 1.200€
                           
                            Extra's


Cum in face +20€

Anal +50€

Prostate Massage +20€

Strap On ( client brings ) +50€

Golden Shower ( Give ) +50€

Lesbian show +20€

Two Men +130€

Informations de contact
Ville de base:Athènes 

Écrire un avis View Viki reviews
 • milokleftis 11-03-2021
  Date de la rencontreDuréeVilleApparenceServicesCommunication
  10-03-2021 1 minutes Athènes
  : 7.0
  : 7.5
  : 7.5
  Baiser
  Fellation
  Ejaculation en bouche
  Sexe
  Anal
  Sein
  Éjaculations multiples (extra ball)
  Photo
  Avec la langue
  Sans préservatif
  Non
  Actif
  Oui
  Seins naturels
  Plusieurs fois permis
  10% modifié dans Photoshop
  MILF GILF quaje si te duash
  Ja shqyeva bythen...
  Trupin e ka te bukur dhe fytyren te lyer bukur me meikap
  Gjoksin e ka shume te shemtuar
  Por buthen e ka spektakolare
  E dinte qe doja ta qija ne byth
  Me pyeti nese deshiroj tja qi pidhin se do me pelqente po ta provoja por i thash jo dhe ja qiva bythen dy here
  Gojoren nuk e ben dhe aq mire por hariti te ma nginte me te pa veshtiresi.
  Keto pershtypje nga mua
 • hipspanos 27-02-2021
  Date de la rencontreDuréeVilleApparenceServicesCommunication
  26-02-2021 1 heures Athènes
  : 8.0
  : 9.5
  : 8.5
  Baiser
  Fellation
  Ejaculation en bouche
  Sexe
  Anal
  Sein
  Éjaculations multiples (extra ball)
  Photo
  Avec la langue
  Sans préservatif
  Dans la face
  Actif
  Oui
  Seins naturels
  Plusieurs fois permis
  10% modifié dans Photoshop
  Viki është padyshim mbi 40 vjeç dhe ka një trup të persour për moshën e saj
  KUJDES !!!! Mos me keqkuptoni, e gjykoj trupin e saj bazuar në moshën qe ka, në rregull?
  Ka shume përvojë
  Ju prish shpejt dhe duron qirje te forte
  Unë e qiva vetëm 2 here ne byth pasi ajo e ka kete sherbim në menunë e saj dhe është mjaft e sprovuar. Për mendimin tim ky ehste sherbimi me i mire nga vajzat mbi 40 vjeç
  Prandaj e zgjodha, sepse nuk po gjeja tjeter vajze ne momentin qe e doja e cila te kishte qirje ne byth ne menu
  Gjithçka që ju shkruaj përshkruan përvojën time personale
  Edhe nje gje... Mos i zbërtheni butonat e sytjenave se është e vetmja gjë që nuk është vërtet e bukur mbi te