Ukupni prikazi: 9599 (Ovog meseca: 48) Kreiran 04-11-2020 (Izmenjeno: 27-09-2021)

Viki

Etnička pripadnostEvropljanin (beo)
NacionalnostRusko
PolŽensko
Godina28
Visina167 cm (5'6" ft)
Težina55 kg (121.25 lb)
KosaPlava
OčiŠareno
siseB
Tip sisaPrirodne sise
Stidne dlakeTotalno obrijano
PušenjeNe pušim
PijenjeNe
TetovažeNe
PirsingNe
Jezik: Engleski  English English English English
  Ruski Russian Russian Russian Russian Russian
Dolazak    Odlazak: Hotelske & Kućne posete
Seksualna orjentacija: Heteroseksualac 
Sastanak sa: Dostupno za muskarce  Dostupno za muskarce   
O meni
RATES        Outcall 

0.5hr         Not available !!!

1 Hr           150€   

1.5 Hr        230€

2 Hrs         300€ 

3 Hrs         450€

4 Hrs         600€                   Over night : 1.200€
                           
                            Extra's


Cum in face +20€

Anal +50€

Prostate Massage +20€

Strap On ( client brings ) +50€

Golden Shower ( Give ) +50€

Lesbian show +20€

Two Men +130€

Kontakt info
Bazni grad:Atina 

Napišite recenziju View Viki reviews
 • milokleftis 11-03-2021
  Datum sastankaTrajanjeGradIzgledUslugeKomunikacija
  10-03-2021 1 min Atina
  : 7.0
  : 7.5
  : 7.5
  Poljubac
  Pušenje
  Svršavanje u usta
  Sex
  Analni
  Sise
  Više puta
  Fotografija
  Sa jezikom
  Bez kondoma
  Ne
  Aktivan
  Da
  Prirodne sise
  Dozvoljeno je više puta
  10% prepravljeno u Photoshopu
  MILF GILF quaje si te duash
  Ja shqyeva bythen...
  Trupin e ka te bukur dhe fytyren te lyer bukur me meikap
  Gjoksin e ka shume te shemtuar
  Por buthen e ka spektakolare
  E dinte qe doja ta qija ne byth
  Me pyeti nese deshiroj tja qi pidhin se do me pelqente po ta provoja por i thash jo dhe ja qiva bythen dy here
  Gojoren nuk e ben dhe aq mire por hariti te ma nginte me te pa veshtiresi.
  Keto pershtypje nga mua
 • hipspanos 27-02-2021
  Datum sastankaTrajanjeGradIzgledUslugeKomunikacija
  26-02-2021 1 sati Atina
  : 8.0
  : 9.5
  : 8.5
  Poljubac
  Pušenje
  Svršavanje u usta
  Sex
  Analni
  Sise
  Više puta
  Fotografija
  Sa jezikom
  Bez kondoma
  U lice
  Aktivan
  Da
  Prirodne sise
  Dozvoljeno je više puta
  10% prepravljeno u Photoshopu
  Viki është padyshim mbi 40 vjeç dhe ka një trup të persour për moshën e saj
  KUJDES !!!! Mos me keqkuptoni, e gjykoj trupin e saj bazuar në moshën qe ka, në rregull?
  Ka shume përvojë
  Ju prish shpejt dhe duron qirje te forte
  Unë e qiva vetëm 2 here ne byth pasi ajo e ka kete sherbim në menunë e saj dhe është mjaft e sprovuar. Për mendimin tim ky ehste sherbimi me i mire nga vajzat mbi 40 vjeç
  Prandaj e zgjodha, sepse nuk po gjeja tjeter vajze ne momentin qe e doja e cila te kishte qirje ne byth ne menu
  Gjithçka që ju shkruaj përshkruan përvojën time personale
  Edhe nje gje... Mos i zbërtheni butonat e sytjenave se është e vetmja gjë që nuk është vërtet e bukur mbi te