Total views: 9270 (This month: 245) Created 04-11-2020 (Modified: 27-09-2021)

Viki

Glamour Escorts
Escort girl from Greece - Viki, her sexy photos, read reviews and comments, information
Live Webcams Live Chat
EthnicityEuropean (white)
NationalityRussian
GenderFemale
Age28
Height167 cm (5'6" ft)
Weight55 kg (121.25 lb)
HairBlond
EyesHazel
TitsB
Tits typeNatural breasts
Pubic hairShaved completely
SmokingI am not smoking
DrinkingNo
TattoosNo
PiercingsNo
Language: English  English English English English
  Russian Russian Russian Russian Russian Russian
Incall    Outcall: Hotel & Home Visits
Sexual Orientation: Heterosexual 
Meeting with: Available for men  Available for men   
About me
RATES        Outcall 

0.5hr         Not available !!!

1 Hr           150€   

1.5 Hr        230€

2 Hrs         300€ 

3 Hrs         450€

4 Hrs         600€                   Over night : 1.200€
                           
                            Extra's


Cum in face +20€

Anal +50€

Prostate Massage +20€

Strap On ( client brings ) +50€

Golden Shower ( Give ) +50€

Lesbian show +20€

Two Men +130€

Contact Info
Base city:Athens 

Write review View Viki reviews
 • milokleftis 11-03-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  10-03-2021 1 min Athens
  : 7.0
  : 7.5
  : 7.5
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  No
  Active
  Yes
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  10% fixed in Photoshop
  MILF GILF quaje si te duash
  Ja shqyeva bythen...
  Trupin e ka te bukur dhe fytyren te lyer bukur me meikap
  Gjoksin e ka shume te shemtuar
  Por buthen e ka spektakolare
  E dinte qe doja ta qija ne byth
  Me pyeti nese deshiroj tja qi pidhin se do me pelqente po ta provoja por i thash jo dhe ja qiva bythen dy here
  Gojoren nuk e ben dhe aq mire por hariti te ma nginte me te pa veshtiresi.
  Keto pershtypje nga mua
 • hipspanos 27-02-2021
  Meeting dateDurationCityLooksServicesCommunication
  26-02-2021 1 hours Athens
  : 8.0
  : 9.5
  : 8.5
  Kiss
  Blowjob
  CIM
  Sex
  Anal
  Breast
  Extra Ball
  Photo
  With tongue
  Without condom
  In face
  Active
  Yes
  Natural breasts
  Multiple times allowed
  10% fixed in Photoshop
  Viki është padyshim mbi 40 vjeç dhe ka një trup të persour për moshën e saj
  KUJDES !!!! Mos me keqkuptoni, e gjykoj trupin e saj bazuar në moshën qe ka, në rregull?
  Ka shume përvojë
  Ju prish shpejt dhe duron qirje te forte
  Unë e qiva vetëm 2 here ne byth pasi ajo e ka kete sherbim në menunë e saj dhe është mjaft e sprovuar. Për mendimin tim ky ehste sherbimi me i mire nga vajzat mbi 40 vjeç
  Prandaj e zgjodha, sepse nuk po gjeja tjeter vajze ne momentin qe e doja e cila te kishte qirje ne byth ne menu
  Gjithçka që ju shkruaj përshkruan përvojën time personale
  Edhe nje gje... Mos i zbërtheni butonat e sytjenave se është e vetmja gjë që nuk është vërtet e bukur mbi te